پشتیبانی وردپرس انارچــــــه
یک پشتیبانی سایت مطمئن و با تجربه

چرا پشتیبانی وردپرس انارچه؟

خیلی از شماها قطعا به این تجربه رسیدید که توسعه و رشد وبسایت به یک پشتیبانی سایت همیشگی نیاز داره، یک پشتیبان وردپرس که همیشه وبسایت رو بررسی و ایرادات آن را برطرف کند . ارلند به عنوان یک پشتیبان سایت وردپرسی، بهترین و کامل‌ترین خدمات پشتیبانی سایت را به شما ارائه می‌دهد.

مورد اعتماد
بـرنـدهای بــزرگ
پاسخگویی منظم
ایــــتا
چند سال
سابقه تخصصی
همکاری رسمی
با شرکت گـوگـل

معتبرترین شرکت پشتیبانی وردپرس

همیشه تلاش میکنیم برای توسعه کسب و کار خود یک راه حل مناسب برای رشد و توسعه پیدا کنیم که بروزترین و تاثیر گذار ترین آنها دیجیتال مارکتینگ یا طراحی وبسایت هستش اما امروزه فقط یک وبسایت طراحی و به دست شما سپرده خواهد شد بدور از پشتیبانی, توسعه, آموزش و حل مشکلات که به نظر ما این یعنی شکست و عدم موفقیت در این مسیر .

بهترین راه حل داشتن یک تیم پشتیبانی سایت برای رسیدن به اهداف میباشد که با وجود تیم با تجربه ارلند دیگر نیازی نیست کارمند و یا شخص متخصصی را در مجموعه یا در کنار خود داشته باشید . بلکه میتوانید با داشتن پلن های پشتیبانی سایت تمامی کارهای لازم اعم از ( افزایش سرعت وردپرس | بهینه سازی یا خدمات سئو سایت | ویرایش و تغییر قالب وبسایت | آموزش و توسعه وبسایت ) رو در سریعترین زمان ممکن داشته باشید .

این نکته مهم رو نیز اشاره کنم که تمامی این موارد با گزارشات کامل همراه خواهد بود و شمارا در جریان همه کارها قرار خواهیم داد .

خدمات پشتیبانی وردپرس

فرم درخواست مشاوره

راه های ارتباطی با تیم انارچه

راه های ارتباطی با تیم ارلند به عنوان برترین سایت پشتیبانی، را برای شما به اشتراک گذاشته ایم.

و به راحتی میتوانید با استفاده از یکی از راه های ارتباطی زیر با ما تماس داشته باشید .

استان کرمان،شهر کرمان،میدان رسالت،نبش درمانگاه امام رضا(ع)، شرکت طراحی سایت در کرمان ارلند

سوالات متداول...

پشتیبانی
وردپرس چیست؟

پشتیبانی سایت کار شما را برای مدیریت وبسایت وردپرسی تان راحت می کند. اگرمشکلی برای وبسایت وردپرسی شما ایجاد شود یا بخواهید امکانی را به آن اضافه کنید، تیم پشتیبانی وردپرس ارلند در کنار شما خواهد بود و به راحتی مشکلات وبسایت شما حل خواهد کرد.

میزان تغییرات
درخواستی محدودیت دارد؟

برای درخواستهای شما محدودیت وجود ندارد. در صورتی که درخواستی دارید که در درخواست های با لا نبود می‌توانید درخواست خود را تیکت کرده تا زمان انجام آن برای شما تعیین گردیده و فاکتور برای شما صادر گردد. مراتب از طریق تیکت و پیامک به اطلاع شما خواهد رسید.

مزایای خدمات
پشتیبانی وردپرس چیست؟

خـدمات پشتیبانی ارلـند بـا هـمین هـدف ایجاد شده اسـت تـا بتـوانیم خیـال مدیران و صاحبان سایت های وردپرسی را بابت رفع مشکلات و انجام کارهای وبسایت های وردپرسی راحت نماییم.با استفاده از خدمات ارلند، هرکدام از مشکلات وبسایت خودتان را به ما بسپارید تا خیلی سریع و راحت برایتان انجام شود.

هزینه پشتیبانی
وردپرس چقدر است؟

هزینه‌ها در خدمات پشتیباتی قابل مشاهده است. در صورت نبود خدمات و هزینه مورد نظر با ما در تماس باشید.    034-91011987 (کرمان) 913300987-021 (تهران)