قوانین سایت پشتیبانی انارچه

سلام به همه کاربران محترم

قوانین سایت جهت بهبود مستمر کیفیت خدمات ایجاد گردیده و به شرح زیر می باشند :

 

از اعتماد شما سپاسگزاریم و این اطمینان را به شما می‌دهیم که اطلاعات ورود به وردپرس و هاست شما امانت در اختیار ما بوده و به هیچ عنوان در جایی منتشر نخواهد شد.

بند ۱: کلیه خدمات بعد از مشاوره مورد بررسی قرار گرفته و در لیست کاری ما قرار خواهد گرفت و تماس تلفنی ملاک انجام درخواست شما نمی باشد.

بند ۲: هر فردی برای دریافت خدمات پشتیبانی وردپرس، نیاز است ابتدا به صفحه مشاوره تخصصی وردپرس رفته و پلن مورد نیاز خود را انتخاب کرده، مراحل پرداخت و پر کردن فرم را طی نمایند. بعد از این کار همکار مربوطه با شما تماس خواهند گرفت و کار شما انجام خواهد شد.

بند ۳:هر فردی برای دریافت خدمات سئو، نیاز است ابتدا با مشاوران سئوی ما در زمینه انتخاب کلمه کلیدی مناسب صحبت کنند، سپس به صفحه خدمات سئو سایت رفته و پلن مورد نیاز خود را انتخاب کرده، مراحل پرداخت و پر کردن فرم را طی نمایند. بعد از این کار  سئو سایت شما آغازخواهد شد.

بند ۴: هر سرویس خریداری شده مخصوص یک وب سایت است. در صورتی که چند دامنه داشته باشید نیاز به تهیه سرویس های مجزا برای هر دامنه خواهید داشت.

بند ۵: در پانوشت سایت کلیه سایتهای پشتیبانی شده عبارت ( طراحی سایت یا سئو سایت یا پشتیبانی سایت(بسته به خدمت ارائه شده) توسط : پشتیبانی انارچه درج خواهد شد. در صورتی که تمایلی به این کار ندارید با ثبت درخواست در زمانی که پلن پشتیبانی شما فعال باشد این جمله از پانوشت سایت حذف خواهد شد.

بند ۶: سوالات قبل از خرید خود را بهتر است بصورت تلفنی با شماره 03433255580 انجام دهید و قبل از گرفتن مشاوره تیکت نزنید.

بند ۷: در صورت نیاز به هر افزونه ای در سایت لطفاً ابتدا با شماره 03433255580 تماس گرفته و از مشاوره متخصصین ما استفاده نمایید. تست افزونه ها کار درست و حرفه ای نبوده و موجب خرابی سایت و اختلال در عملکرد سایت می شود.

بند ۸: بروزرسانی قالب زمانی انجام می‌شود که قالب فرزند فعال بوده و تغییرات در قالب فرزند انجام شده باشد. در غیر اینصورت بروزرسانی قالب در پلن پشتیبانی انجام نشده و برای بروزرسانی زمان و هزینه برای شما برآورد می گردد. در نهایت کلیه تغییرات به قالب فرزند منتقل شده و فعال می گردد و برای آینده فقط قالب بروزرسانی شده در سایت شما قرار خواهد گرفت.

بند ۹: توجه داشته باشید که کلیه خدمات پشتیبان وردپرس بصورت آنلاین بوده و فاکتورها بصورت آنلاین ارسال می‌گردند.

بند ۱۰: احترام به مشتری و رسیدگی به موقع به درخواست ها جزء قوانین تیم ما بوده و تمام تلاش ما بصورت روزانه در همین زمینه خواهد بود و از شما دوست عزیز تمنا داریم در تیکت ها و تماس های تلفنی جوانب احترام متقابل را رعایت کرده و با صبوری و هماهنگی با تیم به نتیجه دلخواه طرفین که رسیدگی به موقع به درخواست ها و همچنین بالاترین کیفیت است نائل آییم.

بند ۱۱: زمانیکه تیکتی ایجاد کرده اید و کارشناس در حال کار روی درخواست شماست، به هیچ وجه نباید تداخلی در سایت ایجاد نمایید برای شفافیت در این مسئله چند مثال می‌زنم. برای مثال افزونه‌ای نصب و یا حذف نشود و یا نسخه پشتیبانی از وب سایت بازگردانی نشود و یا فرد دیگری همزمان روی همان مسئله از سایت که کارشناس ما در حال فعالیت است کار نکند و با این کار تداخل ایجاد نشود. در صورتیکه این مورد از سمت مشتری ایجاد شود با ذکر دلیل درخواست شما به حالت معلق درآمده و بسته خواهد شد.

بند ۱۲: زمان استراحت کارکنان پشتیبانی از ساعت 11.30 تا 12:10 ظهر می باشد، پس لطفاً در این زمان تماس تلفنی و درخواست صحبت با ایشان را نداشته باشید.

بند ۱۳: شروع سرویس خدمات دقیقاً بعد از پرداخت شما خواهد بود.

بند ۱۴: در صورتیکه بعد از انجام تغییرات توسط کارشناسان پشتیبان انارچه، مدیر سایت یا طراح سایت تغییرات اعمال شده را حذف کند، اختلالات پیش آمده به عهده ایشان بوده و در صورت تکرار این مسئله از ادامه همکاری با ایشان ممانعت خواهد شد.

بند ۱۵: تا زمانیکه کارشناسان بخش پشتیبانی و توسعه روی سایت شما کار می‌کنند نیاز است که روی سایت تغییراتی از سمت کاربران ایجاد نشود.

 

با تشکر از شما دوست عزیز
معین ذوالفقاری
موسس پشتیبانی انارچه